Prague catering

Language EN

Sportovní centra

Plánujete akci pro více hostů a nemáte prostor, kde akci uspořádat? Pomůžeme Vám najít vhodný prostor pro Vaší akci, zajistíme kompletní cateringový servis a to nejen v Praze, ale i po celé České republice.

Sportovní a zábavná centra, pronájem party stanů

Prostory pro catering zvolíme a vybereme dle typu akce, typu hostů, účelu akce, rozpočtu apod. Vhodný výběr lokality je základem pro uspořádání úspěšné společenské akce. Na stránkách nejsou uvedeny všechny možné lokality, proto nás neváhejte kontaktovat Prague-catering.cz a my Vám rádi pomůžeme, doporučíme. Kromě cateringových služeb Vám pomůžeme zajistit i produkci celé akce.

Pronájem party stanů

Kvalitní akce včetně zajištění cateringu je možno realizovat i v party stanech. V party stanech se pravidelně organizují akce všech kategoriií počínaje prezentacemi přes tiskové konference, letní grilování až po významná setkání s partnery včetně pozvání na raut. Pronájmy stanů se dělají i v zimním období, party stany lze snadno vyhřívat, je možno upravit plochu a tvar dle požadavků klienta.

Na této stránce Vám přinášíme stručný přehled několika zajímavých řešení pro cateringové akce. Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.[52]