Prague catering

Language EN

Poděkování od našich klientů

Svatba v Yard Resortu dne 1.7.2013

Hello Jan and great team “prague catering”!
We want to say THANK YOU MUCH for your help to make our wedding – BEST EVER!!!!!
You have done AMAZING job!!!!! People from Sweden Ukraine Armenian Russia USA and Praha were VERY satisfied!!!!! So good food, wonderful service, nice people.
We were so blessed to work with you! We will recommend you to all our friends.
I wish you have nice summer time, it is 2 month left))))
Thank you so much!!!!!

Best regards Aleksandr and Juliia.

Svatba v Yard Resortu dne 21.6.2013

Vážení, dovolte nám, abychom vám vyjádřili touto cestou upřímné poděkování za vaše profesionální služby. Dne 21 června 2013 jsme měli svatbu v Yard Resortu a bylo nám velkým potěšením, že jsme pro uskutečnění svatební hostiny a večerního rautu zvolili právě služby vaši cateringové společnosti. Díky profesionálnímu přístupu všech vašich zaměstnanců a zvláště pak pana Daga Jusčáka, se tak tento den stal nejen pro nás nezapomenutelným životním zážitkem. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších profesních úspěchů.
Bylo nám ctí!
S pozdravem Honza a Veronika Bartoňovi

Svatba na zámku Ctěnice dne 8.6.2013

Děkujeme týmu Prague Cateringu za výborně připravenou svatební hostinu a následný raut. Kromě jídla, které se jedlo samo, jsme velmi ocenili příjemný a velmi vstřícný přístup k přípravě a zajištění celé akce. Detaily, které by Vás ani nenapadly, se staly samozřejmostí a vytvořily slavnostní atmosféru celého večera. Obdiv a díky patří i personálu, kterému úsměv nezmizel ani v brzkých ranních hodinách a stále ochotně řešili naše požadavky.
Děkujeme, že jste nám pomohli vytvořit nezapomenutelný zážitek našeho svatebního dne.
S díky Míša a Honza

Referenční dopisy od našich klientů

Matematický ústav AVČR
Pro Matematický ústav AVČR jsme zajišťovali v srpnu 2013 5denní stravování účastníků v průběhu konference Equadiff 13, které se účastnili hosté z celého světa. Reference od organizátora konference si můžete přečíst zde

Středisko náhradní péče
Pro SNRP jsme zajišťovali několik akcí, kde byliúčastníci stravováni v průběhu celého dne. Reference od SNRP čtěte zde

EMA – association for students and alumni of Erasmus Mundus Master
V červnu roku 2012 jsme zajišťovali cateringový servis v rámci mezinárodní konference této evropské společnosti. Konference se zúčastnili hosté z více než 50 zemí světa. Reference od EMA si můžete přečíst zde[140]