Prague catering

Language EN

Muzea a výstaviště

Na této stránce Vám nabízíme základní přehled muzeí a výstavišť k pronájmu pro Vaše akce. Ve všech nabízených prostorách zajistíme rauty, galavečeře, Cocktaily, recepce, svatby. U některých nabízených prostor se dá v létě i grilovat.

Muzea a výstaviště jako cateringové lokality

Muzea a výstaviště jsou dalším vhodným prostorem pro uspořádání zajímavé akce pro klienty. Cateringy v těchto prostorách mají vždy zvláštní a příjemnou atmosféru. Plánujete akci pro více hostů a nemáte prostor, kde akci uspořádat. Nevadí. Pomůžeme Vám najít vhodný prostor pro Vaší akci, zajistíme kompletní cateringový servis a to nejen v Praze, ale i po celé České republice. Prostory pro catering zvolíme a vybereme dle typu akce, typu hostů, účelu akce, rozpočtu apod. Vhodný výběr lokality je základem pro uspořádání úspěšné společenské akce. Na stránkách nejsou uvedeny všechny možné lokality, proto nás neváhejte kontaktovat Prague-catering.cz a my Vám rádi pomůžeme, doporučíme. Kromě cateringových služeb Vám pomůžeme zajistit i produkci celé akce.

Níže Vám přinášíme stručný přehled zajímavých prostor pro cateringové akce. Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.[42]