Prague catering

Language EN

Yard Resort

Volnočasový areál Yard Resort se nachází 20 km severně od Prahy, v obci Předboj. Právě umístění v zeleni a zároveň v blízkosti metropole spolu s romantickou zahradou, ovocným sadem a dvěma rybníky v bezprostředním okolí přispěly k tomu, že se Yard Resort stal příjemným a oblíbeným místem k relaxaci, odpočinku, ale i aktivnímu životu.

Celý resort prošel v 90. letech minulého století rozsáhlou rekonstrukcí, která dala vzniknout reprezentativním prostorám vhodným pro menší i větší rodinné, společenské, ale i firemní akce nebo školení, konference a semináře.

V současné době si můžete celý statek anebo jeho jednotlivé budovy a místnosti pronajmout v rozsahu až do 130 delegátů. Zorganizujeme pro vás firemní, rodinné i společenské akce, grilování, rauty, ale také svatby v průběhu celého roku.

Součástí resortu je také rozsáhlý golfový tréninkový areál, který si – stejně jako většinu interiérů – můžete pronajmout pro vaši soukromou akci. K dispozici vám bude i tým zkušených PGA trenérů a cvičitelů. Ideální způsob, jak během hry probrat obchodní záležitosti, spojit užitečné s příjemným a ukázat partnerům, že si jich vážíte. Věřte, že o vaší soukromé oslavě, obchodním jednání či golfové teambuildingové akci pro zaměstnance se bude ještě dlouho mluvit!

Yard Resort pronájem

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Yard Resort a možnostech cateringové akce, oragnizace svatby? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Yard Resort – fotogalerie

Sýpka Yard Resort | prague-catering.czSýpka Yard Resort | prague-catering.czSýpka Yard Resort | prague-catering.czBar Yard ResortSvatba v zahradě Yard ResortSvatba v zahradě Yard ResortKavárna Yard ResortKavárna Yard ResortPředbojPředbojPředboj


Kontaktujte nás

[59]