Prague catering

Language EN

Horse Park

Hledáte příjemné a netradiční prostory pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb? Horse Park Kamenný dvůr nabízí klid, komfortní zázemí a špičkový servis uprostřed přírody pouhých 45 km od Prahy. Jezdecký areál Horse Park Kamenný dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše. Na místě bývalého zásobovacího statku blízkého zámku Buková, který patřil rodině Colloredo-Mansfeld, vyrostla moderní jízdárna nabízející ustájení koní ve velkorysých boxech s celodenní špičkovou péčí, jezdeckou školu, čtyři jízdárny s pohodlným zázemím pro jezdce a komfortním ubytováním.

Horse park – realizace akce

Pro firemní školení, konference a akce tohoto typu doporučujeme Velký Staroanglický klub, který má kapacitu až 80 lidí.

Pro neformální oslavy, rauty a podobně laděné akce doporučujeme původní zrekonstruovaný Špejchar, který disponuje otevřeným grilem. Kapacita tohoto prostoru je 100 až 120 lidí.

Pronajmout si můžete jednotlivé prostory, ale i celý areál.

Horse Park ubytování

Ubytování se nachází v nově postavené moderní dvoupatrové budově a nabízí kapacitu 25 lůžek (9 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány). Kamenný dvůr je taktéž jedinečným místem pro Váš svatební den a nabízí krásné a moderní zázemí pro Vaši svatbu, kde si všechny radosti svatebního dne můžete užít na jednom místě.

Pro své svatební fotografie můžete zvolit některé z romantických zákoutí nebo úchvatný výhled na panorama celého okolí.

Svatební obřady se konají v samotném areálu Kamenného Dvora a nabízejí se hned dvě varianty. První variantou je obřad přímo na čtvercovém nádvoří jezdeckého areálu, symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela a druhou variantou je tkzv. svatební palouk.
V případě Vašeho zájmu Vám velmi rádi připravíme program spojený s koňmi. Součástí programu mohou být ukázkové jezdecké hodiny pro začátečníky a pro pokročilé jezdce nabízíme možnost vyjížďky do okolí.
V areálu Kamenného dvora se nachází fitness centrum, sauna a tenisový kurt.

Horse Park pronájem

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Horse Park a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní
cateringový partner – kontakt.

Horse Park – fotogalerie

Nádvoří | Horse ParkNádvoří | Horse ParkNádvoří | Horse ParkHorse Park | Prague-catering.czŠpejchar | Horse ParkStaroanglický klub | Horse ParkStaroanglický klub | Horse ParkHorse Park | Prague-catering.czHorse Park | Prague-catering.czHorse Park ubytováníHorse Park ubytováníHorse Park ubytování


Kontaktujte nás

[139]