Prague catering

Language EN

Vila Grébovka

Vila Gröbovka je vybavena tak, aby splňovala požadavky na pořádání seminářů a konferencí. Vila grébovka disponuje několika menšími salonky pro jednotlivá jednání, ale i dvěma většími sály pro ca. 80 osob v závislosti na uspořádání. V Grébovce je také vybavená jídelna, která je vhodná pro konferenční obědy. Coffeebreaky a rauty se organizují ve foyer nebo v jedné z větších konferenčních místnostech. V letních měsících je možno využít i venkovní prostranství pro grilování.

Vila Grébovka pronájem

Atmosféra a zařízení vily jsou ideální jak pro velké tak pro malé skupiny. Všechny učebny a seminární místnosti mohou být uspořádány způsobem, který se nejlépe hodí pro konkrétní akci. Vila Gröbovka se nachází v Havlíčkových sadech v rezidenční části Prahy 2.

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor vila Grébovka a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Vila Grébovka – fotogalerie

Vila Grébovka grilováníVila Grébovka konferenční místnostVila Grébovka konferenční místnostVila Grébovka grilováníVila Grébovka grilováníVila Grébovka coffeebreakVila Grébovka rautVila Grébovka grilováníVila Grébovka grilováníVila Grébovka rautVila Grébovka jídelnaVila Grébovka jídelna


Kontaktujte nás

[60]