Prague catering

Language EN

Slovanský dům Praha

Prostory Slovanksého domu v Praze s celkovou kapacitou přes 1200 osob představují ideální místo pro konání galavečeří, galavečerů s programem, recepcí a rautů, party, svatby, módních přehlídek, festivalů, koncertů, konferencí atd. Možnost kombinace pronájmu kinosálů a společenských sálů. Možnost vystavení vozu v pasáži nebo pronájem pasáže za účelem výstavy, prezentace výrobků atd. Slovanský dům je vhodnou cateringovou lokalitou v centru Prahy.

Slovanský dům pronájem

Velký taneční sál s galerií (450 + 230 osob na banketové uspořádání, až 600 osob na divadelní uspořádání, 225 osob školní uspořádání)

Malý taneční sál s galerií (150 osob na banketové uspořádání, 200 osob na divadelní uspořádání).

Zajistíme Vám kompletní cateringový a technický servis (podium, mobiliář, osvětlení, ozvučení atd).

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Slovanského domu a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Slovanský dům fotogalerie

Slovanský dům | Cateringové službySlovanský dům | Cateringové služby galavečeřeSlovanský dům | Cateringové službySlovanský dům | Cateringové služby konferenceSlovanský dům pronájem sálůSlovanský dům pronájem sálů

Trocha historie Slovanského domu

V ulici Na příkopě najdete Slovanský dům, prostornou moderní nákupní galerii s luxusními obchody, restauracemi, kavárnami, salóny krásy a kinem s několika sály. Tento unikátní komplex stojí na základech dvou středověkých domů, z nichž jeden údajně zakoupil v roce 1414 slavný husitský vojevůdce Jan Žižka. Současná podoba komplexu má kořeny v 17. století, kdy proběhla barokní rekonstrukce od Jana Bartoloměje, barona Vernier de Rougemont, který byl také majitelem francouzské geometrické zahrady ve dvoře. Kompletní rekonstrukce zrealizovaná v roce 1997 skupinou PKSC respektovala barokně-secesní podobu budovy, kterou měla od počátku 20. století.


Kontaktujte nás

[36]