Prague catering

Language EN

Národní technická knihovna

NTK (bývalá Státní technická knihovna) je veřejně přístupná vědeckotechnická knihovna s unikátní nabídkou kolem 250 tisíc publikací ve volném výběru. Národní technická knihovna (NTK) byla budována v areálu VŠ v Praze 6-Dejvicích. Stavební práce byly zahájeny na podzim 2006, hrubá stavba dokončena v prosinci 2007 a od dodavatele byla převzata v prosinci2008. Pro veřejnost byla knihovna plně zpřístupněna v září 2009.

Národní technická knihovna Praha – Ballingův sál

V nově vybudované budově knihovny je k dispozici konferenční sál s kapacitou 182 osob v hledišti. Sál je vybaven i tlumočnickým zařízením. S konferenčním sálem sousedí foyer, ve kterém je možné připravit cateringové občerstvení a coffeebreaky pro účastníky konference. V hlavní hale vedle konferenčního centra je možné ve večerních hodinách uspořádat raut až pro 200 osob.

Vybavení Ballingova sálu

Sál nabízí 182 míst v hledišti s možnosti doplnění 50 míst na balkoně. 168 míst v hledišti nabízí také připojení počítačů k napájecímu napětí 230V a metalické datové síti a 14 míst je určeno pro pohybově handicapované. Prostor sálu je rovněž pokryt bezdrátovou sítí s přístupem na internet.

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Národní technické knihovny v Praze Dejvicích možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Národní technická knihovna fotogalerie

NTK PrahaKonferenční sál Národní technická knihovnaKonferenční sál Národní technická knihovnaCatering technická knihovnaCatering technická knihovnaCatering technická knihovna


Kontaktujte nás

[46]