Prague catering

Language EN

Národní dům na Vinohradech

Novorenesanční Národní dům na Vinohradech vybudovaný v roce 1894 je díky své poloze ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí. Největší předností Národního domu na Vinohradech je reprezentativní prostředí tří velkých sálů a pěti salónků.

Konferenční prostory – Národní dům na Vinohradech

Majakovského sál

Majakovského sál je největším a nejhezčím sálem Národního domu na Vinohradech. Uspořádání Majakovského sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané události. Svou flexibilitou využití je Majakovského sál vhodný pro pořádání společenských, vzdělávacích i kulturních programů, mezi které patří kongresy, přednášky, plesy, koncerty, galavečeře, rauty, módní přehlídky aj. Majakovského sál je klimatizován a je možné jej vybavit veškerou kongresovou technikou vč. internetu. Maximální počet osob při divadelním uspořádání je 660 osob a 15 osob na balkoně. Při školním uspořádání je možné posadit až 380 hostů, ke kulatým stolům lze posadit až 410 osob.

Raisův sál

Raisův sál disponuje klasickým jevištěm a je komorním sálem Národního domu na Vinohradech. Raisův sál je vhodný pro pořádání vzdělávacích, společenských a kulturních programů, sympozií, školení, firemních a společenských večerů, komorních koncertů, divadelních představení, filmových projekcí, rautů, banketů aj. Raisův sál je osvětlen denním i umělým osvětlením, je možné jej zcela zatemnit a zvukově izolovat. Předností sálu je možnost přímého propojení se Společenským sálem. Kapacita Raisova sálu při divadelním uspořádání max. 320 osob, školní uspořádání pro max. 120 osob, raut pro max. 300 osob a u kulatých stolů max. 180 osob.

Společenský sál

Společenský sál Národního domu na Vinohradech je nejmenším sálem. Společenský sál je situován v centrální části druhého podlaží, je osvětlen ojedinělým proskleným stropem i umělým osvětlením. Sál je vhodný pro vzdělávací, společenské i kulturní programy, menší konference, školení, přednášky, firemní prezentace a události, zasedání, valné hromady, rauty, plesy, koncerty, galavečeře aj. Vzhledem k velikosti a poloze, doporučujeme využívat sál pro události spojené s rautem nebo malým cateringem. Sál je možné propojit s Raisovým sálem. Kapacita Raisova sálu při divadelním uspořádání max. 225 osob, školní uspořádání pro max. 96 osob, raut pro max. 200 osob a u kulatých stolů max. 150 osob.

Salonky a jednací místnosti Národního domu

Národní dům na Vinohradech dále disponuje dalšími čtyřmi menšími jednacími sály o kapacitě od 20 do 50 osob.

Máte zájem o více informací o pronájmu Národního domu a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Národní dům na Vinohradech – fotogalerie

Majakovského sál | Prague-catering.czMajakovského sál | Národní dům na VinohradechMajakovského sál | Národní dům na VinohradechNárodní dům na Vinohradech | Prague-catering.czSpolečenský sál | Národní dům na VinohradechNárodní dům na Vinohradech | Prague-catering.cz


Kontaktujte nás

[41]