Prague catering

Language EN

Martinický palác Praha

Martinický palác se nachází na Hradčanském náměstí, v blízkosti Pražského Hradu. K pronájmu nabízíme reprezentační prostory paláce, které lze využít k pořádání společenských akcí, významných rautů, slavnostních večeří, svateb, koncertů, konferencí, přednášek….

Martinický palác pronájem prostor

Velký sál

Nachází se v prvním patře paláce, je přímo dostupný po dvou schodištích. Na velký sál navazuje kaple s původní stropní malbou, která je zvenku vyzdobena freskami Adama a Evy ze 16. století vytvořených podle předlohy Albrechta Dürera. Pro cateringové akce je kapacita velkého sálu přibližně 200 osob na raut, 100 osob při usazení ke kulatým stolům.

Přilehlé prostory

Kromě velkého sálu je možné pro společenské a cateringové akce využít přilehlé prostory paláce o celkové rozloze 1000m2. Místnosti (větší – menší) jsou vybaveny neorenesančním nábytem a původním ručně malovaným deskovým stropem. Vaše akce nemusí být jen o cateringu, jídle a pití. Během Vaší akce je možné si prostory prohlédnout s průvodcem, který Vám podá odborný výklad.

Venkovní prostory

Zahrada a nádvoří Martinického paláce o rozloze 1667 m2 nabízí rozšíření akce o možnost grilování a dalších aktivit. Je zde i omezená možnost parkování.

Nádvoří

Na nádvoří Martinického paláce je možný vjezd hlavní bránou přímo z Hradčanského náměstí. Uprostřed nádvoří se nachází kašna

Martinický palác a Prague catering

Máte zájem o více informací o pronájmu Martinického paláce a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Martinický palác fotogalerie

Martinický palác | Cateringové služby PrahaMartinický palác | Cateringové služby PrahaMartinický palác | Cateringové služby PrahaMartinický palác | Cateringové služby Praha

Martinický palác historie

Na místě dnešního paláce stávaly ve druhé polovině 14.století čtyři gotické domy. Jeden z nich vlastnil známý letopisec Beneš Krabice z Weitmile, z rozhodnuti Karla IV.řídil stavbu chrámu sv.Víta, a v dalším domě bydlela Ovka dvorní dáma královny Elišky.Tedy reálná postava z příběhu Noc na Karlštejně.Tato dvorní dáma se zjevuje občas po půlnoci,většinou v doprovodu ohnivého psa, který vybíhá od paláce směrem na Nový svět kde mizí.


Kontaktujte nás

[33]