Prague catering

Language EN

Kaiserštejnský palác

Kaiserštejnský palác se nachází přímo na Malostranském náměstí. Polohou i svou historií je dobrou volbou pro pořádání různých společesnkých akcí a setkání. Pro tyto akce nabízíme kvalitní cateringový servis v podobě rautů, banketů, svateb a cocktailů. Kaiserštejnský palác nabízí 4 salonky s kapacitou ca. 30 – 40 osob v 1. patře a sál Emy Destinnové s kapacitou ca. 200 osob na raut v patře druhém.

Kaiserštejnský palác pronájem

Máte zájem o více informací o pronájmu Kaiserštejnského paláce a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Kaiserštejnský palác – fotogalerie

Kaiserštejnský palác pronájemKaiserštejnský palác pronájemKaiserštejnský palác pronájemKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájem | Prague-catering.czKaiserštejnský palác pronájemKaiserštejnský palác pronájem

Kaiserštejnský palác – historie

Kaiserštejnský palác je barokní palác na Malostranském náměstí čp. 37. vznikl roku 1714 přestavbou dvou renesančních domů. Do dnešní podoby byl dostavěn v roce 1714. Vznikl přestavbou dvou renesančních domů. Palác se skládá ze dvou budov spojených úzkými bočními křídly, které vytvářejí menší nádvoří. V přízemí zadní budovy jsou dodnes dochovány renesanční klenby a pozdně renesanční trámové stropy zdobené malbami. Vchod do této budovy je z ulice Josefská 3. Více o historii Kaiserštejnského paláce se dočtete ve Wikipedii, ze které je čerpán i tento úryvek.


Kontaktujte nás

[30]