Prague catering

Language EN

Hoffmanův dvůr

Velmi vkusně zadaptovaný areál dá každému hned na první pohled znát k čemu sloužil. Při vstupu do něj na vás dýchne jeho historie. Hoffmanův dvůr má tři části – hlavní dvůr se zahradou a vstupem do jednotlivých budov, vjezd s parkovištěm a velkou zahradu – vše je vzájemně propojeno. Plocha celého areálu je 1,5 ha. Disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst, snadnou dostupností MHD a všestranným využitím. Areál je využíván celoročně a celkově pojme až 1.500 hostů. Je využíván na prezentační dny, svatby, svatební obřady, tiskové konference, zahradní párty a grilování, dětské dny, prezentační firemní dny, rauty, školení atd.

Hoffmanův dvůr, popis lokality

Konírna – hlavní budova

Jde o zrekonstruovaný samostatně uzavíratelný prostor bývalé konírny. Vhodný pro prezentace, školení, hostiny apod. Prostor je velice adaptabilní. Do prostoru konírny je možné vjet i osobním vozidlem. Součástí je bar s výčepním zařízením, cca 100 míst k sezení (kapacita až 250 míst), pódium, toalety a prostor je propojen se zázemím pro catering. Veškerý inventář místnosti lze dle potřeby přestavět. V zimě je místnost vytápěná.

Stodola

Tento poměrně „surový“ zrekonstruovaný prostor veliké a vysoké stodoly je vhodný pro pořádání projekcí, seminářů v letním období, výstav, divadelních představení, koncertů, doprovodného programu apod. Do prostor je možné vjet autem velkých rozměrů. Dá se také využít jako náhradní prostor pro svatební obřady v případě deštivého nebo jinak nepříznivého počasí. Tento prostor není vytápěn.

Sklípek

Tento prostor lze využít nejen jako vinný sklípek, čajovnu nebo jinou část doprovodného programu. Nachází se pod přístřeškem pod stodolou a je z původního pískovce a cihel. Prostor není vytápěn, naopak, v létě vás příjemně osvěží…

Dvůr se zahradou

Jde o velkou vydlážděnou plochu v kombinaci s travnatými plochami. Dvůr je vhodný pro venkovní posezení, instalaci pódií, párty stanů, hlavní i doprovodné programy, jakékoliv prezentace – je hlavní dominantou areálu. Jeho součástí je prostor zahrady s altánem a venkovním bazénem. Centrální travnatý ovál je využíván pro svatební obřady. Ve večerních hodinách je dvůr osvětlen. V letních měsících jsou zde k dispozici zahradní nábytek a slunečníky.

Velká zahrada

Tato rozlehlá travnatá plocha je v letních měsících využitelná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu apod. V letních měsících je také využívána jako parkovací plocha pro cca 200 automobilů. Celý prostor lze jednoduše propojit s hlavním dvorem a základním parkovištěm.

Hoffmanův dvůr pronájem

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Hofmanova dvora a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Hofmanův dvůr fotogalerie

Hofmanův DvůrHofmanův DvůrHofmanův DvůrHofmanův DvůrHofmanův DvůrHofmanův DvůrHofmanův Dvůr interierHofmanův Dvůr interierHofmanův Dvůr interierHofmanův Dvůr interierHofmanův Dvůr interierHofmanův Dvůr interier


Kontaktujte nás

[38]