Prague catering

Language EN

ČNB Plodinová burza

Kongresové a konferenční centrum České národní banky je situováno do objektu bývalé Plodinové burzy nacházející se na Senovážném náměstí v Praze 1. Prostory jsou vhodné k uspořádání seminářů a konferencí. Nedílnou součástí takových akcí jsou coffebreaky a rauty, které pro Vás a vaše hosty připravíme.

Česká národní banka – konferenční prostory

V kongresové centru je zájemcům k dispozici velký a malý sál se společným foyerem a potřebným zázemím. Velký sál má plochu 440 m2, kde lze v případě divadelního uspořádání uvítat až 360 návštěvníků, v případě školního uspořádání až 150 návštěvníků. Malý sál má plochu 120 m2, kde lze v případě divadelního uspořádání uvítat až 120 návštěvníků, v případě školního uspořádání až 40 návštěvníků. Konferenční prostory ČNB Plodinová burza jsou vybaveny mobiliářem a základní konferenční technikou. Konferenční prostory České národní banky jsou ozvučeny, k dispozici je datová projekce a tlumočnické kabiny s bezdrátovými sluchátky umožňujícími tlumočení do tří jazyků.

Máte zájem o více informací o pronájmu konferenčních prostor v centru Prahy v budově České národní banky a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

ČNB Plodinová burza fotogalerie

ČNB Plodinová burza | Prague-catering.czČNB Plodinová burza | Prague-catering.czČNB Plodinová burza | Konferenční prostory v ČNBČNB Plodinová burza | Konferenční prostory v ČNB


Kontaktujte nás

[47]