Prague catering

Language EN

MeetFactory

Budova MeetFactory byla postavena ve 20.letech 20. století jako jedna z posledních budov sklárny Inwald, která v Praze působila od roku 1878. V roce 1935 přestala sklárna používat továrny v Praze a výrobu broušeného skla a výrobu skleniček značky Durit, vystřídala provozovna dalšího českého průmyslového podniku Škoda. Ten zde vyráběl dieslové motory. Na přelomu 40. a 50. let 20. století se zde usadila československá železnice, která používala přízemí stavby jako dílny a patra jako kancelářské prostory. Stavba byla opuštěna v 90. letech a krátce používána jako zázemí pro dělníky při stavbě tunelu Mrázovka.

Akce v MeetFactory a pronájem

MeetFactory je netradiční prostor pro pořádání společenských akcí. Vzhledem ke své koncepci je spíše umělecky zaměřeným prostorem, který ale zároveň nabízí možnost dokonalé party s koncertem i bez. Není zde problém s hudební produkcí do ranních hodin. Hlavní sál disponuje barem i velkým podiem. Prostory MeetFactory nabízí dvě hlavní místnosti k pronájmu. Velký sál a divadlo. Kapacita Velkého sálu: raut ca. 300 osob, galavečeře u kulatých stolů 150 osob. Prostor divadla je vhodný na doplňkový program nebo přednášku s kapacitou ca. 150 osob při divadelním uspořádání. MeetFactory dále nabízí možnost parkování až pro 150 vozů.

Máte zájem o více informací o pronájmu MeetFactory a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

MeetFactory – fotogalerie

MeetFactory - Velký sálMeetFactory - Velký sálMeetFactory - Velký sálMeetFactory - Velký sálMeetFactory - Velký sálMeetFactory - Velký sál


Kontaktujte nás

[62]