Prague catering

Language EN

Kamenný sál Rezidence Ostrovní

Multifunkční klimatizovaný Kamenný sál s kapacitou až 100 osob je situován v atraktivním podzemním prostoru Rezidence Ostrovní, která se nachází v pražské ulici Ostrovní. Sál je přístupný kamenným schodištěm či moderním výtahem a je vhodný pro každého hostitele, který chce své hosty překvapit volbou neokoukaného a nevšedního prostoru s jedinečnou atmosférou v historickém centru Prahy. Velkou předností Rezidence Ostrovní je její poloha v bezprostřední blízkosti Národního divadla a tudíž výborná dopravní dostupnost vozem i MHD. Hosté mohou využít snadného parkování v garážích Národního divadla přímo před rezidencí.
Kamenný sál Rezidence Ostrovní je pro svou jedinečnou atmosféru ideální volbou pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatební hostiny, oslavy promocí, tiskové konference, ale i koncerty, recitály, výstavy, vernisáže, apod. Velmi stylově v Kamenném sále vynikají degustace a jiné prezentace.

Vybavení Kamenného sálu
Kamenný sál je standardně vybaven následující profesionální AV technikou: projekční plátno 2,4m x 2,4m, WiFi videodataprojektor Panasonic, kvalitní reprosoustava, 1 bezdrátový mikrofon, DVD/HDD Recorder Pioneer, AV Receiver Pioneer, notebook, wifi.

Uvedené vybavení lze na základě přání klienta doplnit o další potřebné zařízení. K dispozici je 60x židle, 13x stůl 45×180cm a 8x stůl 90×140cm

Kamenný sál pronájem

Máte zájem o více informací o pronájmu Kamenného sálu v Rezidenci Ostrovní a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Kamenný sál fotogalerie

Kamenný sál Rezidence OstrovníKamenný sál Rezidence OstrovníKamenný sál | CateringKamenný sál | CateringKamenný sál | CateringKamenný sál | Raut


Kontaktujte nás

[162]