Prague catering

Language EN

Vozovna Střešovice

Vozovna Střešovice se skládá z několika zajímavých a netradičních prostor. Pronajmout lze i prostory Muzea MHD. Objekt tramvajové vozovny Střešovice, ve kterém se Muzeum MHD nachází, se skládá z několika samostatných hal, jejichž interiér lze upravit tak, aby se staly zajímavým prostorem pro konání společenských, firemních či podobných oslav. Cateringové akce ve střešovické jsou vždy nezapomenutelným zážitkem.

Střešovická vozovna

Atmosféru dotvářejí právě historické tramvaje. Lze zde zajistit vystavění pódia, ozvučení, osvětlení, hudbu dle přání, malé občerstvení či rozsáhlý raut. Kapacita haly je až 800 osob. K menším akcím cca do 80 osob je možno využít také prostor Muzea MHD. Speciální nabídkou v ceně pronájmu je možnost parkování přímo v areálu vozovny, kapacita je 8 autobusů či 50 osobních automobilů.

Další služby Střešovické vozovny a pronájem

Vaše klienty, partnery můžete do Střešovické vozovny dopravit historickými tramvajemi, které Vám dopravní podnik přistaví v určitý čas na dohodnuté místo. nemusíte tak složitě řešit přepravu hostů a jednoduše jim transfer zpříjemnit okružní jízdou tramvají. V tramvajích můžeme zajistit cateringovým způsobem i lehké občerstvení nebo živou hudbu v podobě staropražského harmonikáře.

Máte zájem o více informací o pronájmu prostor Střešovické vozovny a možnostech cateringové akce? Prague catering – Váš spolehlivý a kreativní cateringový partner – kontakt.

Vozovna Střešovice fotogalerie

Vozovna StřešoviceVozovna StřešoviceStřešovická vozovnaStřešovická vozovna


Kontaktujte nás

[61]